AktualnościRodzina Basi opowiada bajki na dobranoc

Nic tak dobrze nie pomaga Frankowi usnąć, jak bajka na dobranoc opowiedziana przez Mamę, Tatę, Babcię, Dziadka, a nawet Basię i Janka! Przekonajcie się sami, jak dobrze jest posłuchać bajki przed snem!

24 bajki idealne do wspólnego czytania przed snem wzruszają, rozbawiają, a także ukołyszą do snu. Każdy z tekstów jest na tyle krótki, że świetnie nadaje się na wieczorną lekturę. Przepiękne ilustracje ucieszą oko i pobudzą wyobraźnię!

Basia. Bajki na dobranoc to idealny prezent dla każdego dziecka!

Kupisz na Egmont.pl

Spotkanie z autorkami serii Basia

Tych całkiem małych, a także tych większych fanów Basi zapraszamy na spotkanie  twórczyniami tej fantastycznej serii dla dzieci.

W najbliższy piątek 26 października o 16:30 wydawnictwa Egmont na stoisku C47, hala Wisła gości Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak.

Tego wyjątkowego dnia będzie też można kupić nowość z serii Basia – Basia. Bajki na dobranoc.

Wszystkie książki – nie tylko o przygodach Basi i jej rodziny – będzie można kupić ze specjalnym 25% rabatem J

Zapraszamy!

Powieść o przygodach Basi - już dostępna!

Basię kochają wszystkie dzieci - przedszkolaki, szkolniaki, które kiedyś były przeszkolakami, i te całkiem duuuże dzieci...
Dla tych dzieci, którym historii o Basi jest ciągle mało, przygotowaliśmy powieść o przygodach Basi! Powieść, gdzie jest wiecej przygód, więcej humoru, większe litery - by samodzielnie czytać, jeśli się umie - i przygody większych i mniejszych bohaterów Basi.

Basia jest dla wszystkich - więc też starsi fani Basi znajdą fanastyczne przygody swojej ulubienicy dopasowane do swojego wieku i potrzeb.

Premiera 3 października. Kup na Egmont.pl

Nagroda dla serialu "Basia"!

Serial "Basia" został nagrodzony podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR, największego festiwalu filmu animowanego w Polsce! 

Statuetka Złotego Animuszu za Film lub Serial dla Dzieci została przyznana odcinkowi "Basia i nowy braciszek", który powstał w tym roku, m.in. na potrzeby kwietniowych pokazów "Basia w kinach".

Jury doceniło w prezentowanym odcinku przede wszystkim "subtelne i mądre pokazanie relacji rodzinnych".

Cieszymy się i gratulujemy reżyserowi Marcinowi Wasilewskiemu i wszystkim twórcom serialu, a także autorkom postaci Basi, Zofii Staneckiej i Mariannie Oklejak sukcesu już nie tylko na kartach książek, ale też na wielkim ekranie!

 

Wielkie księgi przygód Basi - znów dostępne!

Wielkie księgi przygód Basi znów dostępne! Kilka opowiadań o przygodach Basi zebranych w jedną książkę to świetny pomysł na prezent na początek wakacji czy też wygodne rozwiązanie na letni wyjazd - by zabrać ze sobą jedną wygodną książkę, a nie kilka ciężkich!

Basia to najlepsza towarzyszka poróży, a słuchanie opowieści o jej przygodach to najlepszy sposób na nudę i zapewnienie sobie świetnego humoru zarówno w dobrą i złą pogodę!

Wszystkie wielkie księgi Basi znajdziesz w promocyjnych cenach tutaj >>

 

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  »
© Egmont Polska