Aktualności"Damą być. Jak ubrać się i zachować w różnych sytuacjach" już 25. marca w księgarniach!

Zofia Stanecka napisała przezabawny poradnik savoir vivre’u dla młodych dam. Książkę zilustrowała Marta Ruszkowska.

Jula i Pola to siostry. Razem bawią się, chodzą do teatru i na urodziny, razem wyjeżdżają w góry, zjeżdżają na sankach i nocują poza domem. Jula chce być damą i robi wszystko, żeby zawsze wyglądać i zachowywać się elegancko. Tylko jak zachować właściwą damie godność, kiedy ma się siostrę, która ponad wszystko chciałaby zostać tygrysem? 

Książka dostępna w księgarniach i na www.sklep.egmont.pl 

PREMIERA 25. MARCA!

 

 

Basia i Franek co miesiąc w czasopiśmie „Mamo, to ja"

Na wszystkich fanów Basi oraz tych, którzy jeszcze nie zdążyli poznać rezolutnej polskiej bohaterki, czeka 12 zupełnie nowych opowiadań „Basia i Franek” publikowanych co miesiąc w magazynie „Mamo to ja”. Pierwsza opowieść „Wszystko razem” autorstwa Zofii Staneckiej z ilustracjami Marianny Oklejak ukaże się w jubileuszowym numerze czasopisma już 5. marca br. 

Jeszcze w marcu do księgarń trafi najnowszy tom cyklu głównego „Basia i piłka nożna”, a już w maju „Basia i wyprawa do lasu”. 

Dzień Kobiet z Basią
Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na spotkanie z Basią do księgarni Badet na warszawskim Ursynowie. Przeczytamy książkę "Basia i mama w pracy" i porozmawiamy o zawodach, które wydają się być zarezerwowane tylko dla mężczyzn. Zrobimy kartonowe telefony komórkowe i zaprojektujemy dla Basi różne stroje do pracy. Gościem specjalnym spotkania będzie autorka książek o Basi-Zofia Stanecka. Do zobaczenia!
 
Kiedy? niedziela, 8. marca, godzina 14:00
Gdzie? Badet Ursynów, Al. KEN 83 (wejście od strony Pasażu Ursynowskiego) 
Dodatkowe informacje: Zajęcia dla dzieci od 4 lat, wstęp wolny
Zapisy: tel. 22 370-25-03, ursynow@badet.pl 
 
Czytaj sobie z Basią!

„Basia i kask” to debiut Basi w bestsellerowej serii Czytam sobieSkładam słowa, pierwszy poziom serii, to wspaniały początek nauki czytania. Proste, acz zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania napisane są krótkimi zdaniami i przy użyciu 23 podstawowych głosek. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron ramki służą do ćwiczenia głoskowania. Wysokiej klasy kolorowe ilustracje są harmonijnym uzupełnieniem czytanego tekstu. Forma książek zgodna jest z zaleceniami metodyków.

PREMIERA 25. LUTEGO!

Zimowe inspiracje z Basią!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym w serwisie Blogimam.pl Do wygrania dziesięć książek "Basia i narty". Konkurs trwa do 22 lutego.

Zapraszamy do zabawy!

«  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  »