AktualnościSpotkanie z autorkami serii Basia

Tych całkiem małych, a także tych większych fanów Basi zapraszamy na spotkanie  twórczyniami tej fantastycznej serii dla dzieci.

W najbliższy piątek 26 października o 16:30 wydawnictwa Egmont na stoisku C47, hala Wisła gości Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak.

Tego wyjątkowego dnia będzie też można kupić nowość z serii Basia – Basia. Bajki na dobranoc.

Wszystkie książki – nie tylko o przygodach Basi i jej rodziny – będzie można kupić ze specjalnym 25% rabatem J

Zapraszamy!

Powieść o przygodach Basi - już dostępna!

Basię kochają wszystkie dzieci - przedszkolaki, szkolniaki, które kiedyś były przeszkolakami, i te całkiem duuuże dzieci...
Dla tych dzieci, którym historii o Basi jest ciągle mało, przygotowaliśmy powieść o przygodach Basi! Powieść, gdzie jest wiecej przygód, więcej humoru, większe litery - by samodzielnie czytać, jeśli się umie - i przygody większych i mniejszych bohaterów Basi.

Basia jest dla wszystkich - więc też starsi fani Basi znajdą fanastyczne przygody swojej ulubienicy dopasowane do swojego wieku i potrzeb.

Premiera 3 października. Kup na Egmont.pl

Nagroda dla serialu "Basia"!

Serial "Basia" został nagrodzony podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR, największego festiwalu filmu animowanego w Polsce! 

Statuetka Złotego Animuszu za Film lub Serial dla Dzieci została przyznana odcinkowi "Basia i nowy braciszek", który powstał w tym roku, m.in. na potrzeby kwietniowych pokazów "Basia w kinach".

Jury doceniło w prezentowanym odcinku przede wszystkim "subtelne i mądre pokazanie relacji rodzinnych".

Cieszymy się i gratulujemy reżyserowi Marcinowi Wasilewskiemu i wszystkim twórcom serialu, a także autorkom postaci Basi, Zofii Staneckiej i Mariannie Oklejak sukcesu już nie tylko na kartach książek, ale też na wielkim ekranie!

 

Wielkie księgi przygód Basi - znów dostępne!

Wielkie księgi przygód Basi znów dostępne! Kilka opowiadań o przygodach Basi zebranych w jedną książkę to świetny pomysł na prezent na początek wakacji czy też wygodne rozwiązanie na letni wyjazd - by zabrać ze sobą jedną wygodną książkę, a nie kilka ciężkich!

Basia to najlepsza towarzyszka poróży, a słuchanie opowieści o jej przygodach to najlepszy sposób na nudę i zapewnienie sobie świetnego humoru zarówno w dobrą i złą pogodę!

Wszystkie wielkie księgi Basi znajdziesz w promocyjnych cenach tutaj >>

 

Nowe przygody Basi!

Już są! Nowe przygody Basi!

Basia i tablet opowiada o cieniach i blaskach korzystania z tego urządzenia. Czy Basia i Janek mogą przez niego popaść w "nauk"? I czy tylko dzieci są nim zagrożone? Jak zawsze w takich przypadkach - nic nie jest proste, ale Basia na pewno znajdzie odpowiedzi na wiele pytań nurtujących dzieciaki. 

Basia i przyjaciele. Lula to opowieść, która zaczyna się w przeddzień występu tanecznego Basi i jej kuzynki Luli. Obie dziewczynki na swój sposób spróbują sobie poradzić z tremą przed występem przed salą pełną publiczności. Czy na pewno wszystko się uda? I co powiedzieć, jeśli się nie mówi "zwymiotkować" (bo to brzydko!)? Przygody Basi i Luli na pewno rozwieją kilka dziecięcych wątpliwości.

Oraz gratka dla wszystkich fanów Basi - Wielka księga słów! Poznajcie przepis na Piernikowego potwora, przypomnijcie sobie, czym jest chaperon albo rozwiążcie zagadkę, dlaczego "złota rączka" wcale nie ma rąk ze szlachetnego metalu! Zajrzyjcie też do domowego albumu, by sprawdzić, jak wygladała Basia, gdy była całkiem mała i kim jest Basia dla każdego z członków rodziny.

A kim Basia jest dla Was? 

Wszystkie książki do kupienia na Egmont.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  »
© Egmont Polska