AktualnościBasia na ekranach kin już 14-15 kwietnia!
Basia na ekranach kin!
 
 
W ponad 40 miastach Polski najmłodsi fani Basi będą mogli zobaczyć nową polską animację ze swoją ulubioną bohaterką w roli głównej. 
W dniach 14-15 kwietnia w sieciach Multikino, Helios oraz w kinach studyjnych będzie wyświetlane będą pokazy pięciu odcinków serialu Basia. Pierwsze cztery odcinki serialu okazały się absolutną rewelacją podczas 4. FF Kino Dzieci. 
W kwietniu będzie można zobaczyć również piąty, premierowy odcinek. 
 
Dzieci obejrzą animowaną wersję książeczek: Basia i biwak; Basia i Anielka; Basia i Dziadkowie; Basia i upał w ZOO, Basia i nowy braciszek (premiera). 
 
 

Więcej informacji na stronie: kinodzieci.pl/Basia

 

"Basia" - jedna z najlepszych książek dla przedszkolaków!

Instytut Książki i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego opublikował listę 25 książek polecanych do czytania - wśród nich także i serię Basia. Rekomendacje książkowe są częścią akcji "Mała książka wielki człowiek", która ma pokazać jak wielką wartość ma wpsólne czytanie. 

Broszura polecająca Basię tłumaczy dlaczego trzeba czytać dzieciom od najmłodszych lat - można sie z nią zapoznać tutaj >>

Sama Basia też zgadza się, że czytanie z rodzicami jest super!

Egmont.pl

 

 

 

 

Książki o Basi w przedświątecznej promocji!

Wyjątkowa okazja, by kupić książki z ulubioną bohaterką przedszkolaków w promocyjnej cenie!

Sprawdźcie promocje w sklepie Egmont.pl, gdzie możecie kupić książki z przygodami Basi i skorzystać z atrakcyjnych promocji! Na prezent świąteczny polecamy zwłaszcza Basia i zwierzaki - o przygotowaniach świątecznych i z modelami dekoracji choinkowych do wycięcia! Na świąteczny prezent polecamy pakiet książek o przygodach Basi, na który składają się opowiadania "Basia i narty", "Basia i bałagan" i "Basia i moda".

Sprawdź na Egmont.pl

 

 

 

 

Kup trzy książki o przygodach Basi i płać 30% mniej!

Zamów przynajmniej trzy książeczki z serii Basia, by na każdą z nich uzyskać 30% rabatu!

Wyjątkowe książeczki o perypetiach Basi i jej rodziny to świetny prezent mikołajkowy lub świąteczny dla każdego przeszkolaka! Wybierz jedną z nowości: Basię i basen, Basię i bibliotekę, Basię i przyjaciele. Titi... A jeśli chcesz mieć więcej opowieści w jednym miejscu wybierz Wielką księgę przygód Basi 4 - najnowszy zbiór opowiadań o życiu pomysłowej pięciolatki.

Sprawdź na Egmont.pl>>!

 

KONKURS „Basia i cztery pory roku” – upiększ rysunki i wygraj nagrody

Organizatorem konkursu jest EGMONT, wydawca serii książek „Basia” oraz Festiwal Filmowy Kino Dzieci. Na Festiwalu zostaną zaprezentowane cztery odcinki, w tym dwa premierowo, serialu wyprodukowanego przez Grupę Smacznego na podstawie serii książek.

Dla autorów najciekawszych prac przygotowaliśmy trzy nagrody główne oraz wyróżnienia. Zwycięzcy otrzymają zestawy książek z przygodami Basi oraz upominki filmowe od Kina Dzieci. Prezentacja zwycięskich prac i wręczenie nagród nastąpi 23 września na specjalnym pokazie serialu „Basia” w Warszawie. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem zamieszczonym na stronie Festiwalu Filmowego Kino Dzieci www.kinodzieci.pl

Karta z zadaniem konkursowym znajduje się TUTAJ.

Na zdjęcia i skany prac wykonanych przez dzieci w wieku 3-8 lat czekamy do 15 września pod adresem mailowym kontakt@nowehoryzonty.pl. Maila należy opatrzyć tytułem „Basia konkurs”, a w treści wiadomości, oprócz załącznika ze zdjęciem bądź skanem pracy, podać następujące dane: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania (miejscowość) autora pracy oraz imię i nazwisko opiekuna.

Czas uwolnić wyobraźnię i sięgnąć po kredki!

 

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  »
© Egmont Polska