AktualnościNajlepsze prezenty dla wszystkich dzieci

Jeżeli szukacie udanego prezentu, to na pewno tu jest wszystko czego potrzebujecie.

Książki, komiksy i gry planszowe.

Zapraszamy do zakupów

Księgarnia EGMONT.PL

Doskonały prezent nie tylko dla fanów Basi
 
Już wkrótce wszystkie  książki z serii Basia, można będzie zamawiać  w naszym nowym sklepie internetowym.
Ale już teraz można otrzymać zestaw upominków, m.in. audiobook Basia i plac zabaw, wystarczy zapisać się na nasz newsletter
egmont.pl/newsletter/

Bądźcie na bieżąco z nowościami, promocjami i wyprzedażami.

Basia jak zawsze rozbawia, wzrusza, ale i… porusza

W najnowszej książce Basia i biblioteka główna bohaterka razem z innymi przedszkolakami i panią Martą odwiedzają bibliotekę. Biorą udział w warsztatach artystycznych z autorką i ilustratorką ulubionych książek Basi – Różą Marcinek. Podekscytowana Basia nie ukrywa radości, bo biblioteka to naprawdę fantastyczne miejsce! Tym razem autorka porusza temat wyobraźni, tak ważnej dla każdego dziecka. A wyobraźnia, jak wiadomo, może prowadzić do różnych sytuacji – zabawnych, a także twórczych. Do czego przydała się dzieciom na zajęciach w bibliotece? Sprawdźcie sami!

Basia i przyjaciele to nowa seria przygotowana specjalnie dla trochę starszych czytelników Basi, którzy chętnie poznają bliżej jej przyjaciół i ich codzienne problemy. To przepełnione całą gamą emocji historie o relacjach z rówieśnikami i rodziną. Titito opowieść o nauce zrozumienia, akceptacji i odmienności. O cierpieniu związanym z odrzuceniem oraz o sile prawdziwej przyjaźni i miłości. Zwykły spacer Titiego i jego rodziców zostaje przerwany przez nieprzyjemne spotkanie. Przed Titim piętrzą się pytania, na które nie zawsze łatwo znaleźć odpowiedź. Czy słowa mogą mieć kolory? Czy mogą ranić, jak ciężkie szare kamienie? Czy da się uleczyć zadane słowami rany? I jak sobie z tym poradzić, gdy jest się małym chłopcem z Haiti?  Titi, Basia i Anielka zmierzą się z problemem różnic rasowych. Bardzo mocny i bardzo aktualny temat w serii dla małych dzieci.

 

Kolejny tom serii "Poznaj Basię" już w kioskach

"Basia i narty” od stycznia w kioskach!

Rodzina Basi wyjeżdża na ferie w góry. Jak wiadomo śnieg sprzyja dobrej zabawie i wszyscy cieszą się na myśl o zaśnieżonych stokach. Basia próbuje nauczyć się jeździć na nartach, jednak to zadanie tylko z pozoru wydaje się proste. 
 
Książki z serii „Poznaj Basię” wydawane są w miękkiej oprawie wraz z naklejkami. 
Co kwartał znajdziesz je w kioskach i salonikach prasowych.
 

 

 

Spotkanie z autorkami serii Basia

Wydawnictwo Egmont serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia Krakowskich Targów Książki, które rozpoczną się już 27 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie, ul. Galicyjska 9. W tym roku wiele premierowych publikacji zarówno dla najmłodszych, jak i młodzieży oraz bestsellery wydawnictwa będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem.

 
Wszystkich fanów Basi zapraszamy na spotkanie z Zofią Stanecką i Marianną Oklejak
W sobotę 29 października, godzina 13.00, Stoisko Wydawnictwa Egmont nr A50 w hali "Dunaj"
 
«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  »
© Egmont Polska