AktualnościJuż wkrótce nowa Basia

Tym razem cała rodzina wybiera się do muzeum na wystawę pamiątek historycznych. Ale Basia wcale nie chce wychodzić z ciepłego, suchego domu. Podczas jazdy autobusem i potem w muzeum Basia nadal jest w nastroju buntowniczym i zachowuje się niezbyt grzecznie. Basia ma pięć lat i dopiero uczy się, czym są wspólnie przyjęte przez ludzi zasady. Rodzice tłumaczą, po co ustalono zasady i dlaczego mimo, że jesteśmy wolni, chcemy ich przestrzegać.

Premiera 13 kwietnia 2016 r.

"Poznaj Basię" od stycznia w kioskach!

„Poznaj Basię” to cykl NAJLEPSZYCH książek o ulubionej bohaterce przedszkolaków. Zostały one wybrane spośród dwudziestu sześciu tytułów ukazujących się nakładem wydawnictwa Egmont od 2011 roku. W tym roku do sprzedaży trafi aż sześć tytułów ukazujących się co dwa miesiące: „Basia i dentysta”, „Basia i bałagan”, „Basia i przedszkole”, „Basia i słodycze”, „Basia pieniądze” oraz „Basia i podróż”.

Cykl o Basi jest fenomenem. Cieszy się ogromną popularnością. W Polsce sprzedało się dotąd ponad 500 000 egzemplarzy książek o Basi.

 

Koniecznie „Poznaj Basię”!

 

„Cuda wianki. Polski folklor dla młodszych i starszych”
„Cuda wianki. Polski folklor dla młodszych i starszych” to ilustrowana nowoczesna i pełna humoru opowieść o polskim folklorze i tradycjach, autorstwa Marianny Oklejak. Piękne ilustracje, rzetelne informacje, znakomita zabawa!
 
Wiosna i zakochana para. Oświadczyny, ślub, wesele. Rodzi się dziecko. Rośnie. Rodzice zostają dziadkami. Przychodzi zima. Życie zatacza krąg, a pory roku zmieniają się w znajomym rytmie. Piękna i malownicza książka Marianny Oklejak opowiada o polskim folklorze w sposób niebanalny, świeży i intrygujący. Dla młodszych i starszych!
 
Zamów „Cuda wianki. Polski folklor dla młodszych i starszych” na www.sklep.egmont.pl 
Zofia Stanecka i Marianna Oklejak podpiszą książki o Basi w Krakowie

W dniach 22-25 października, w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie, odbędą się 19. Międzynarodowe Targi Książki. Serdecznie zapraszamy wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia stoiska Egmontu (nr A52, hala Dunaj)W tym roku wszystkie nasze książki będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem z okazji Jubileuszu 25 lat Wydawnictwa. W trakcie targów odbędą się też spotkania z autorkami książek o Basi. Marianna Oklejak i Zofia Stanecka odwiedzą stoisko Egmontu w piątek o godzinie 16:00 i w sobotę o godzinie 11:00.

Do zobaczenia!

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

Ul. Galicyjska 9

Więcej informacji o targach  TUTAJ

"Basia i remont"

Kapiący kran, obluzowane klamki do drzwi, brudne ściany – mieszkanie Basi aż prosi się o remont. Buszowanie po sklepach w poszukiwaniu przeróżnych akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia remontu jest dla Basi i Janka niesamowitą frajdą. Jednak kiedy do akcji wkraczają fachowcy, okazuje się, że problemów będzie więcej, niż się na początku wydawało.

Już wkrótce nowy tom z przygodami  Basi znajdziecie na www.sklep.egmont.pl i w księgarniach patronackich. 

PREMIERA 23. WRZEŚNIA!

 
«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  »
© Egmont Polska