AktualnościKolejny tom serii "Poznaj Basię" już w kioskach

"Basia i narty” od stycznia w kioskach!

Rodzina Basi wyjeżdża na ferie w góry. Jak wiadomo śnieg sprzyja dobrej zabawie i wszyscy cieszą się na myśl o zaśnieżonych stokach. Basia próbuje nauczyć się jeździć na nartach, jednak to zadanie tylko z pozoru wydaje się proste. 
 
Książki z serii „Poznaj Basię” wydawane są w miękkiej oprawie wraz z naklejkami. 
Co kwartał znajdziesz je w kioskach i salonikach prasowych.
 

 

 

Spotkanie z autorkami serii Basia

Wydawnictwo Egmont serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia Krakowskich Targów Książki, które rozpoczną się już 27 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie, ul. Galicyjska 9. W tym roku wiele premierowych publikacji zarówno dla najmłodszych, jak i młodzieży oraz bestsellery wydawnictwa będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem.

 
Wszystkich fanów Basi zapraszamy na spotkanie z Zofią Stanecką i Marianną Oklejak
W sobotę 29 października, godzina 13.00, Stoisko Wydawnictwa Egmont nr A50 w hali "Dunaj"
 
Już wkrótce nowa Basia

Tym razem cała rodzina wybiera się do muzeum na wystawę pamiątek historycznych. Ale Basia wcale nie chce wychodzić z ciepłego, suchego domu. Podczas jazdy autobusem i potem w muzeum Basia nadal jest w nastroju buntowniczym i zachowuje się niezbyt grzecznie. Basia ma pięć lat i dopiero uczy się, czym są wspólnie przyjęte przez ludzi zasady. Rodzice tłumaczą, po co ustalono zasady i dlaczego mimo, że jesteśmy wolni, chcemy ich przestrzegać.

Premiera 13 kwietnia 2016 r.

"Poznaj Basię" od stycznia w kioskach!

„Poznaj Basię” to cykl NAJLEPSZYCH książek o ulubionej bohaterce przedszkolaków. Zostały one wybrane spośród dwudziestu sześciu tytułów ukazujących się nakładem wydawnictwa Egmont od 2011 roku. W tym roku do sprzedaży trafi aż sześć tytułów ukazujących się co dwa miesiące: „Basia i dentysta”, „Basia i bałagan”, „Basia i przedszkole”, „Basia i słodycze”, „Basia pieniądze” oraz „Basia i podróż”.

Cykl o Basi jest fenomenem. Cieszy się ogromną popularnością. W Polsce sprzedało się dotąd ponad 500 000 egzemplarzy książek o Basi.

 

Koniecznie „Poznaj Basię”!

 

„Cuda wianki. Polski folklor dla młodszych i starszych”
„Cuda wianki. Polski folklor dla młodszych i starszych” to ilustrowana nowoczesna i pełna humoru opowieść o polskim folklorze i tradycjach, autorstwa Marianny Oklejak. Piękne ilustracje, rzetelne informacje, znakomita zabawa!
 
Wiosna i zakochana para. Oświadczyny, ślub, wesele. Rodzi się dziecko. Rośnie. Rodzice zostają dziadkami. Przychodzi zima. Życie zatacza krąg, a pory roku zmieniają się w znajomym rytmie. Piękna i malownicza książka Marianny Oklejak opowiada o polskim folklorze w sposób niebanalny, świeży i intrygujący. Dla młodszych i starszych!
 
Zamów „Cuda wianki. Polski folklor dla młodszych i starszych” na www.sklep.egmont.pl 
«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  »