AktualnościBaw się z Basią na LOVElasie!

Pod takim hasłem 20 czerwca, w sobotę, odbędzie się Piknik rodzinny w ramach Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. Bohaterką imprezy będzie między innymi Basia. Na specjalnym stoisku basiowym będzie czytanie najnowszej książki "Basia i wyprawa do lasu" kolorowanie, klejenie, tworzenie, a także rozgrywki w grę planszową "Basia. Łap kolory". Będzie też monidło, do robienia fajnych basiowych fotek.

Więcej informacji o pikniku: http://csik.garwolin.pl/lovelas-piknik-rodzinny-na-zarzeczu-20-06-2015/

ZAPRASZAMY!

Leśny Dzień Dziecka z Basią
W niedzielę, 31. maja, zapraszamy na Leśny Dzień Dziecka do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie.
W programie między innymi: zwiedzanie muzeum, warsztaty plastyczne, leśne zabawy edukacyjne i sprawnościowe oraz konkursy przyrodnicze. Będzie można też odwiedzić „Leśną czytelnię” i spotkać się z Zofią Stanecką, a także z Agnieszką Tyszką, autorką serii "Koniki z Szumińskich Łąk". W kasie muzeum książki będą dostępne w promocyjnych cenach.
 
ZAPRASZAMY OD 11:00 DO 16:00.
DO ZOBACZENIA!
 
Basia idzie do lasu!
 
Rodzina Basi wybiera się na wycieczkę do lasu. Jak tu pięknie! Można posłuchać śpiewu ptaków, szukać tropów zwierząt, zbierać grzyby. A może nawet uda się zobaczyć mieszkańców lasu... Warto wsłuchać się w głosy przyrody.
 
Już wkrótce nowy tom z przygodami Basi znajdziecie w księgarniach patronackich i na stronie www.sklep.egmont.pl
 
PREMIERA 3. CZERWCA!
 
Zosia Stanecka gościem "Poczytajów na Tynieckiej"
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Zofią Stanecką w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy Tynieckiej 40 w Warszawie. Impreza odbędzie się w sobotę, 23 maja, o godzinie 10:00. 
 
Prosimy o przyniesienie koców piknikowych, gdyż po spotkaniu... wyprowadzimy książki na spacer.
 
Liczba miejsc ograniczona, prosimy o zapisywanie wyłącznie dzieci - rejestracja uczestnictwa na stronie www.mbddim.pl w dniach 15-22.05.2015.
 
Do zobaczenia!
 
 
 
 
 
Autorki książek o Basi na Warszawskich Targach Książki
Egmont Polska serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia Warszawskich Targów Książki na Stadionie Narodowym. Jedną z atrakcji imprezy bedą spotkania z Zofią Stanecką i Marianną Oklejak. Autorki podpiszą książki z serii Basia oraz odpowiedzą na wszystkie pytania o Basię, Franka, Janka, mamę i tatę, a nawet opiekunkę Olę. Zapraszamy!
 
Piątek, 15 maja 2015
15.30–17.00 - sala dla dzieci, Galeria POZIOM -1
 
Sobota, 16 maja 2015
11:00 - stoisko Egmont nr 114, sektor D16 
 
Z okazji Jubileuszu 25 Lat Wydawnictwa Egmont wszystkie książki będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem!
 
Do zobaczenia!
 
«  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  »