Aktualności"Basia i wyprawa do lasu" nagrodzona!

W poniedziałek, 15.06. zakończył się plebiscyt "Najlepsza książka na lato", którego organizatorem jest serwis Granice.pl „Basia i wyprawa do lasu” została nagrodzona przez jury w kategorii „Dla dzieci”. Basia to dziewczynka taka, jak moja córeczka - szczera, ciekawa świata, życzliwa, kochająca. Jej rodzina to ludzie z krwi i kości, tacy jak my. Książki o Basi są napisane bez zadęcia, słodko-różowego lukru i mówią o sprawach bliskich dzieciom i ich rodzicom. Polecam! - pisze w uzasadnieniu swojego wyboru czytelniczka, Sylwia Znamierowska.

Wyniki całego plebiscytu „Najlepsza książka na lato” znajdziesz tutaj.

Zamów „Basię i wyprawę do lasu” na www.sklep.egmont.pl 

Baw się z Basią na LOVElasie!

Pod takim hasłem 20 czerwca, w sobotę, odbędzie się Piknik rodzinny w ramach Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. Bohaterką imprezy będzie między innymi Basia. Na specjalnym stoisku basiowym będzie czytanie najnowszej książki "Basia i wyprawa do lasu" kolorowanie, klejenie, tworzenie, a także rozgrywki w grę planszową "Basia. Łap kolory". Będzie też monidło, do robienia fajnych basiowych fotek.

Więcej informacji o pikniku: http://csik.garwolin.pl/lovelas-piknik-rodzinny-na-zarzeczu-20-06-2015/

ZAPRASZAMY!

Leśny Dzień Dziecka z Basią
W niedzielę, 31. maja, zapraszamy na Leśny Dzień Dziecka do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie.
W programie między innymi: zwiedzanie muzeum, warsztaty plastyczne, leśne zabawy edukacyjne i sprawnościowe oraz konkursy przyrodnicze. Będzie można też odwiedzić „Leśną czytelnię” i spotkać się z Zofią Stanecką, a także z Agnieszką Tyszką, autorką serii "Koniki z Szumińskich Łąk". W kasie muzeum książki będą dostępne w promocyjnych cenach.
 
ZAPRASZAMY OD 11:00 DO 16:00.
DO ZOBACZENIA!
 
Basia idzie do lasu!
 
Rodzina Basi wybiera się na wycieczkę do lasu. Jak tu pięknie! Można posłuchać śpiewu ptaków, szukać tropów zwierząt, zbierać grzyby. A może nawet uda się zobaczyć mieszkańców lasu... Warto wsłuchać się w głosy przyrody.
 
Już wkrótce nowy tom z przygodami Basi znajdziecie w księgarniach patronackich i na stronie www.sklep.egmont.pl
 
PREMIERA 3. CZERWCA!
 
Zosia Stanecka gościem "Poczytajów na Tynieckiej"
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Zofią Stanecką w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy Tynieckiej 40 w Warszawie. Impreza odbędzie się w sobotę, 23 maja, o godzinie 10:00. 
 
Prosimy o przyniesienie koców piknikowych, gdyż po spotkaniu... wyprowadzimy książki na spacer.
 
Liczba miejsc ograniczona, prosimy o zapisywanie wyłącznie dzieci - rejestracja uczestnictwa na stronie www.mbddim.pl w dniach 15-22.05.2015.
 
Do zobaczenia!
 
 
 
 
 
«  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  »