AktualnościAutorki książek o Basi na Warszawskich Targach Książki
Egmont Polska serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia Warszawskich Targów Książki na Stadionie Narodowym. Jedną z atrakcji imprezy bedą spotkania z Zofią Stanecką i Marianną Oklejak. Autorki podpiszą książki z serii Basia oraz odpowiedzą na wszystkie pytania o Basię, Franka, Janka, mamę i tatę, a nawet opiekunkę Olę. Zapraszamy!
 
Piątek, 15 maja 2015
15.30–17.00 - sala dla dzieci, Galeria POZIOM -1
 
Sobota, 16 maja 2015
11:00 - stoisko Egmont nr 114, sektor D16 
 
Z okazji Jubileuszu 25 Lat Wydawnictwa Egmont wszystkie książki będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem!
 
Do zobaczenia!
 
Basia na www.babyonline.pl

Zapraszamy do lektury niepublikowanego wcześniej opowiadania o Basi i Franku pt. "Wszystko razem". Tekst można przeczytać na www.babyonline.pl 

Wielkie Księgi z rabatem 40%!

Tylko dziś, z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, na stronie www.sklep.egmont.pl wszystkie Wielkie Księgi Basi aż 40% taniej! 


Zapraszamy na zakupy!

Wielkie kolorowanie z Basią!
"Wielkie kolorowanie" to gratka dla fanów kreatywności i dobrej zabawy. Dzieci nie tylko kolorują ilustracje. Mogą też dorysować foce ogon albo spróbować odgadnąć, jakie zwierzę udaje Basia. "Wielkie kolorowanie" to połączenie pięknych ilustracji i przezabawnych tekstów. To gwarancja dobrej zabawy i dla dzieci, i dla rodziców.
 
"Wielkie kolorowanie. Gdzie jest Kajetan?"  znajdziecie w księgarniach patronackich i na stronie www.sklep.egmont.pl
 
PREMIERA 25. MARCA!
Niech żyje piłka!

Piłka nożna budzi ogromne emocje. Miłość do tego sportu może doprowadzić nawet do spięć w rodzinie. Przekonała się o tym także Basia. Na szczęście cała piłkarska awantura skończyła się bardzo udanym rodzinnym meczem rozegranym w parku.

Już wkrótce nowy tom z przygodami Basi znajdziecie w księgarniach patronackich i na stronie www.sklep.egmont.pl

PREMIERA 25. MARCA!

 
 
 
«  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  »