AktualnościDzień Kobiet z Basią
Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na spotkanie z Basią do księgarni Badet na warszawskim Ursynowie. Przeczytamy książkę "Basia i mama w pracy" i porozmawiamy o zawodach, które wydają się być zarezerwowane tylko dla mężczyzn. Zrobimy kartonowe telefony komórkowe i zaprojektujemy dla Basi różne stroje do pracy. Gościem specjalnym spotkania będzie autorka książek o Basi-Zofia Stanecka. Do zobaczenia!
 
Kiedy? niedziela, 8. marca, godzina 14:00
Gdzie? Badet Ursynów, Al. KEN 83 (wejście od strony Pasażu Ursynowskiego) 
Dodatkowe informacje: Zajęcia dla dzieci od 4 lat, wstęp wolny
Zapisy: tel. 22 370-25-03, ursynow@badet.pl 
 
Czytaj sobie z Basią!

„Basia i kask” to debiut Basi w bestsellerowej serii Czytam sobieSkładam słowa, pierwszy poziom serii, to wspaniały początek nauki czytania. Proste, acz zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania napisane są krótkimi zdaniami i przy użyciu 23 podstawowych głosek. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron ramki służą do ćwiczenia głoskowania. Wysokiej klasy kolorowe ilustracje są harmonijnym uzupełnieniem czytanego tekstu. Forma książek zgodna jest z zaleceniami metodyków.

PREMIERA 25. LUTEGO!

Zimowe inspiracje z Basią!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym w serwisie Blogimam.pl Do wygrania dziesięć książek "Basia i narty". Konkurs trwa do 22 lutego.

Zapraszamy do zabawy!

Trzecia część "Wielkiej księgi przygód" już wkrótce!

Basia zastanawia się, skąd Mama bierze pieniądze. Bada problem słodyczy: czy zawsze można je jeść i czy wszyscy je lubią. Bawi się z Dziadkiem. Sprawdza, co można zrobić, kiedy zepsuje się telewizor. Basia ma pięć lat. Tylko? Na pewno w sam raz, żeby szukać odpowiedzi na ważne pytania!

Już wkrótce nowy tom z przygodami Basi znajdziecie w księgarniach patronackich i na stronie www.sklep.egmont.pl 

 

PREMIERA 25. LUTEGO!

Spotkanie z Zofią Stanecką

Festiwal Dzielnica Kultury Mokotów odbędzie się w niedzielę 21 września, w Służewskim Domu Kultury, przy ul. J. S. Bacha 15
w Warszawie.

Już od godziny 13.00 na dzieci i rodziców czekać będzie wiele atrakcji.

Szczegółowy program festiwalu znajduje sie na stronie www.mokotow.org

Na spotkanie z Zofią Stanecką, zapraszamy o godzinie 16.00 do Strefy Książek i Płyt.

 

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  »
© Egmont Polska