AktualnościBasia na www.babyonline.pl

Zapraszamy do lektury niepublikowanego wcześniej opowiadania o Basi i Franku pt. "Wszystko razem". Tekst można przeczytać na www.babyonline.pl 

Wielkie Księgi z rabatem 40%!

Tylko dziś, z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, na stronie www.sklep.egmont.pl wszystkie Wielkie Księgi Basi aż 40% taniej! 


Zapraszamy na zakupy!

Wielkie kolorowanie z Basią!
"Wielkie kolorowanie" to gratka dla fanów kreatywności i dobrej zabawy. Dzieci nie tylko kolorują ilustracje. Mogą też dorysować foce ogon albo spróbować odgadnąć, jakie zwierzę udaje Basia. "Wielkie kolorowanie" to połączenie pięknych ilustracji i przezabawnych tekstów. To gwarancja dobrej zabawy i dla dzieci, i dla rodziców.
 
"Wielkie kolorowanie. Gdzie jest Kajetan?"  znajdziecie w księgarniach patronackich i na stronie www.sklep.egmont.pl
 
PREMIERA 25. MARCA!
Niech żyje piłka!

Piłka nożna budzi ogromne emocje. Miłość do tego sportu może doprowadzić nawet do spięć w rodzinie. Przekonała się o tym także Basia. Na szczęście cała piłkarska awantura skończyła się bardzo udanym rodzinnym meczem rozegranym w parku.

Już wkrótce nowy tom z przygodami Basi znajdziecie w księgarniach patronackich i na stronie www.sklep.egmont.pl

PREMIERA 25. MARCA!

 
 
 
"Damą być. Jak ubrać się i zachować w różnych sytuacjach" już 25. marca w księgarniach!

Zofia Stanecka napisała przezabawny poradnik savoir vivre’u dla młodych dam. Książkę zilustrowała Marta Ruszkowska.

Jula i Pola to siostry. Razem bawią się, chodzą do teatru i na urodziny, razem wyjeżdżają w góry, zjeżdżają na sankach i nocują poza domem. Jula chce być damą i robi wszystko, żeby zawsze wyglądać i zachowywać się elegancko. Tylko jak zachować właściwą damie godność, kiedy ma się siostrę, która ponad wszystko chciałaby zostać tygrysem? 

Książka dostępna w księgarniach i na www.sklep.egmont.pl 

PREMIERA 25. MARCA!

 

 

«  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  »