
Basia i zagadki wszechświata. Planety
Basię i jej rodzinę odwiedza Stryj Grześ i przywozi ze sobą urządzenie do podglądania gwiazd i planet – teleskop! Cała rodzina wybiera się w miejsce za miastem, gdzie można obserwować rozgwieżdżone niebo, a Stryj Grześ i rodzice Basi opowiadają o kosmosie, plantach, gwiazdach i konstelacjach.
„Basia i zagadki wszechświata” to nowy cykl książek, w których rezolutna przedszkolaczka odkrywa piękno i różnorodność otaczającego ją świata. Zwyczajne z pozoru wydarzenia stają się dla Basi punktem wyjścia do zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi.
Ciekawi świata czytelnicy znajdą w książce nie tylko opowiadanie o swojej ulubionej bohaterce, lecz także pięknie zilustrowane strony z informacjami i ciekawostkami m.in. o planetach Układu Słonecznego, górach na Księżycu czy eksploracji kosmosu.
„Basia i zagadki wszechświata” to także wspaniała propozycja dla rodziców, którzy razem z dziećmi przeżyją ciekawą czytelniczą przygodę i zagłębią się w niesamowity świat wiedzy!
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-276-8665-7
Kup w wybranych sklepach: