Czeka na Ciebie aż 80 książek, gadżetów i audiobooków o przygodach Basi!

O wydawnictwie

HarperCollins Publishers to drugi największy wydawca książek na świecie, z oddziałami w 18 krajach oraz ponad 200-letnią historią działalności. Niezwykle bogata oferta wydawnicza HarperCollins w Polsce obejmuje gatunki takie jak m.in. powieść obyczajowa, thriller, sensacja, kryminał, powieść historyczna i inne.

HarperKids, imprint wydawnictwa HarperCollins Polska, specjalizuje się w książkach dla dzieci obejmujących pozycje literackie, publikacje licencyjne oraz wydawnictwa edukacyjne i wspierające rozwój dzieci.
Serie książek „Akademia Mądrego Dziecka”, „Basia”, „Czytam sobie”, „Czapu Czipu”, „Horrendalna historia Polski”, linia wysmakowanych publikacji ART to tylko wybrane publikacje, które stanowią silny i rozpoznawalny wśród czytelników rdzeń oferty HarperCollins Polska.
Oferta licencyjna to znane i lubiane bestsellerowe marki takie jak Minecraft, Bing, Masza i Niedźwiedź. W portfolio swoje miejsce mają też klasyczne licencje z długą tradycją, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród czytelników – są wśród nich „Muminki”, „Smerfy” czy „Tomek i przyjaciele”.

HarperKids to książki, które dostarczają dobrze rozumianej rozrywki, wartościowe pod względem literackim, estetycznym oraz wychowawczo-pedagogicznym.

HarperCollins Polska sp. z o.o.,
ul. Domaniewska 34a,
02-672 Warszawa,
basia@harpercollins.pl