Czeka na Ciebie aż 80 książek, gadżetów i audiobooków o przygodach Basi!

Sprawdź co nowego u Basi!

U Basi wciąż coś nowego się dzieje! Pojawiają się nowe książki, autorki książek zapraszają na spotkania autorskie, a czasem mają miejsce ciekawe wydarzenia z udziałem Basi. Bądź na bieżąco i sprawdź!

Aktualności Basi

Urodziny Basi w Sopocie – lipcowe spotkanie z Zofią Stanecką i Marianną Oklejak!

Zapraszamy na urodzinowe spotkanie z Zofią Stanecką i Marianną Oklejak, autorkami książek o Basi!

Więcej Info

Basia odkrywa tajemnice natury

Czy naprawdę w brzuszku Basi mieszkają biliony mikrobów? Co tam robią? Skąd się wzięły? I czemu nikt wcześniej nie mówił o nich dziewczynce? Książka z zupełnie nowej basiowej serii!

Więcej Info

Wodne zabawy z Basią!

Zabawy wodą, ale bez potopu w salonie? Polecamy wodną przygodę z Basią, Miśkiem Zdziśkiem, Krokodylem Lolo i bezpiecznym pisakiem! Pomóż bohaterom odszukać zaginioną Małpkę. To zabawa, która nigdy się nie kończy!

Więcej Info

Poznaj opinie!

Zaintrygowała Cię Basia?

Odkryj różne serie książek, audiobooki, zbiory opowiadań, a także inne materiały, w których pojawia się ulubienica przedszkolaków.

Ciekawi Cię świat Basi?

Dowiedz się, kim jest Basia, co lubi, co ją cieszy, a co trapi. I dlaczego dzieci tak ją uwielbiają!

WIĘCEJ

Chcesz poznać autorki?

Zofia Stanecka i Marianna Oklejak powołały do życia Basię i jej pełen ciepła świat. Sprawdź, kto stoi za powstaniem tych bliskich sercu dzieci i rodziców historii.

WIĘCEJ

Basia to nie tylko książki!

Basia zaprasza dzieci do wspólnej zabawy. Kolorowanki, zagadki, materiały do przygotowania jak kukiełki czy zaproszenia urodzinowe – sprawdź, jak można bawić się z Basią.

WIĘCEJ