Czeka na Ciebie aż 80 książek, gadżetów i audiobooków o przygodach Basi!

Sprawdź co nowego u Basi!

U Basi wciąż coś nowego się dzieje! Pojawiają się nowe książki, autorki książek zapraszają na spotkania autorskie, a czasem mają miejsce ciekawe wydarzenia z udziałem Basi. Bądź na bieżąco i sprawdź!

Aktualności Basi

Pierwsza nocowanka z Basią

Nocowanie poza domem i bez rodziców to przygoda i doskonała zabawa! To również nowe emocje towarzyszące nietypowej sytuacji. Basia pomoże je oswoić!

Więcej Info

Pojedź zabytkowym tramwajem razem z Zofią Stanecką!

W sobotę, 13 października, z okazji Nocy Księgarń możecie się wybrać na przejażdżkę, zabytkowym tramwajem użyczonym przez Tramwaje Warszawskie. To najfajniejszy tramwaj w stolicy! Spotkacie w nim Zofię Stanecką!

Więcej Info

Urodziny Basi w Sopocie – lipcowe spotkanie z Zofią Stanecką i Marianną Oklejak!

Zapraszamy na urodzinowe spotkanie z Zofią Stanecką i Marianną Oklejak, autorkami książek o Basi!

Więcej Info

Poznaj opinie!

Zaintrygowała Cię Basia?

Odkryj różne serie książek, audiobooki, zbiory opowiadań, a także inne materiały, w których pojawia się ulubienica przedszkolaków.

Ciekawi Cię świat Basi?

Dowiedz się, kim jest Basia, co lubi, co ją cieszy, a co trapi. I dlaczego dzieci tak ją uwielbiają!

WIĘCEJ

Chcesz poznać autorki?

Zofia Stanecka i Marianna Oklejak powołały do życia Basię i jej pełen ciepła świat. Sprawdź, kto stoi za powstaniem tych bliskich sercu dzieci i rodziców historii.

WIĘCEJ

Basia to nie tylko książki!

Basia zaprasza dzieci do wspólnej zabawy. Kolorowanki, zagadki, materiały do przygotowania jak kukiełki czy zaproszenia urodzinowe – sprawdź, jak można bawić się z Basią.

WIĘCEJ